Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Chotelek - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Chmielnik

Chmielnik(Chotelek + 20 km)

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Przededworze. Prezentuję Państwu dom obok Chmielnika.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł198 m² 4 292,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Na sprzedaż 2-kondygnacyjny budynek mieszkalny o pow. uż. 162,6 m2, zlokalizowany w uzdrowiskowej części Busku-Zdroju, kilka minut spaceru od Parku Zdrojowego i Tężni, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żukowice

Żukowice(Chotelek + 16 km)

620 000 zł400 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

| na sprzedaż dwa budynki mieszkaln e wraz z budynkami gospodarczymi , zlokalizowane w miejscowości Żukowice, gm. Nowy Korczyn. W skład gospodarstwa wchodzą: 1) 1-piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł5 457 m² 439,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 5457m2 zlokalizowana w Młodzawach Dużych gm. Pińczów. Grunt wykorzystywany jako skup zbóż i sklep rolniczo-techniczny, zabudowany budynkiem handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47,50 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na wsi, mała działka, niskie koszty utrzymania Na sprzedaż dom drewniany po remoncie, doprowadzony do stanu deweloperskiego, położony w miejscowości Biskupice, gmina Gręboszów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Czechów(Chotelek + 18 km)

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek na wsi w Czechowie, gm. Kije Lokalizacja: czechów, gm. Kije, woj. świętokrzyskie. W odległości ok. 8km do Pińczowa. Nr działki: 421 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 320 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w pożądanej lokalizacji Szaniec, busko Zdrój. Nieruchomość o wielkości 1320 m2 idealna pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł950 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 950 m2, położona tuż przy lesie w Widuchowej, 7 km od m. Busko-Zdrój. Działka o nr ewid. 1308/4, o wymiarach 18m x 53m Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47 m² 3 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przytulny dom W spokojnej okolicy - idealny dla miłośników ciszy, natury I wędkarstwa gmina gręboszów, powiat dąbrowski Na sprzedaż oferujemy niewielki, funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł12 580 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne/budowlane o łącznej powierzchni 12580m2 na peryferiach Buska-Zdroju. Oferowana nieruchomość składa się z 7 działek: nr132/1, 132/2(droga), 132/3, 132/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chotelek

Chotelek,świętokrzyskie

135 000 zł1 360 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1360 m2 , położoną w miejscowości Chotelek, obszar Chotelek Zielony-Charachowa, obszar Natura.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij